• Projektowanie oświetlenia

  Nasi specjaliści przygotują profesjonalne rozwiązanie techniczne, spełniające normy oświetleniowe i najwyższe standardy w projektowaniu oświetlenia. Korzystamy z nowoczesnych technik komputerowych (Dialux, Relux, CAD) oferując Państwu usługi projektowania i doradztwo na każdym etapie inwestycji. Na zamówienie przygotowujemy oświetlenie odzwierciedlające indywidualne wymagania klienta pod względem barwy światła, jasności, sterowania i zasilania.

 • Serwis i wdrożenie techniczne

  Odpowiednie zaplecze techniczne oraz wieloletnie doświadczenie w branży oświetleniowej pozwala nam zapewnić klientom serwis oświetlenia led. 

  • Pomiary natężenia oświetlenia

   Przeprowadzimy dla Państwa pomiary oświetlenia ogólnego, pomiary oświetlenia na stanowiskach pracy. Pomiary natężenia oświetlenia wykonujemy w biurach, instytucjach publicznych, sklepach i galeriach handlowych, szkołach i przedszkolach, fabrykach i magazynach.
   Po wykonanych pracach otrzymają Państwo komplet dokumentów: protokół zgodny z wymaganiami PIP i Sanepid

  • Produkcja i renowacja oświetlenia

   Zajmujemy się projektowaniem i produkcją stylowych opraw oświetleniowych - kinkietów, żyrandoli, lamp biurkowych i stojących, z wzorów własnych, jak i dostarczonych przez Klienta. Wykonujemy pojedyncze egzemplarze oraz całe serie opraw. Dodatkowo zajmujemy się renowacją jak i wykonywaniem żyrandoli i witraży na zamówienie, wykorzystując tradycyjne materiały jak mosiądz, brąz, ceramikę, szkło tradycyjne, kryształowe czy kolorowe szkło Tiffany.

  • Modernizacja oświetlenia - oszczędność do 83%

   Modernizacja oświetlenia przyczynia się do ZNACZNEGO ZMNIEJSZENIA zużycia ENERGII NAWET DO 83% przy szybkim zwrocie z inwestycji.
   Nasze usługi to:
   - KALKULACJA KOSZTÓW starego i nowego rozwiązania oświetlenia
   - KALKULACJA czasu ZWROTU Z INWESTYCJI
   - KALKULACJA  ZYSKU po okresie zwrotu

   Wykonujemy:  AUDYT oświetlenia dokonując pomiarów, PROJEKT oświetlenia oraz MONTAŻ oświetlenia.

   Co zyskujesz po MODERNIZACJI OŚWIETLENIA:

   - szybki zwrot z inwestycji
   - mniejsze rachunki za prąd
   - nowoczesne oświetlenie LED zgodne z normami
   - oświetlenie certyfikowane: CE, PZH, TUV Rheinland
   - obsługę serwisową
   Od 25 lat dostarczamy najwyższej klasy oprawy oświetleniowe oraz świadczymy usługi techniki oświetleniowej.

   Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie modernizacji oświetlenia na najwyższym poziomie. Dostarczamy nowoczesne i energooszczędne oświetlenie.