24 lata w branży oświetleniowej

Od ponad 24 lat dostarczamy najwyższej jakości sprzęt oświetleniowy oraz świadczymy usługi techniki oświetleniowej. Zdobyte doświadczenie, specjalistyczna wiedza, ciągłe podążanie za innowacyjnymi rozwiązaniami dało nam gruntowne przygotowanie by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Wartością dodaną dla naszych Klientów jest połączenie serwisu i wdrożenia technicznego. Doradzamy, opracowujemy projekty, wykonujemy pomiary natężenia oświetlenia, montujemy i wyposażamy w oświetlenie wnętrza obiektów przemysłowych, handlowych, komunalnych takich jak mieszkania, domy, biurowce, sklepy, gabinety lekarskie, hale przemysłowe, szkoły, szpitale, restauracje, gabinety kosmetyczne i inne. Swoim Klientom oferujemy bezpieczne, energooszczędne, optymalne światło, które jest jednym z czynników dobrego samopoczucia psychicznego oraz fizycznego.

Nasza firma realizuje zamówienia indywidualne jak i hurtowe z największą starannością i dbałością o szczegóły.

Dodatkowo zajmujemy się projektowaniem i produkcją stylowych opraw oświetleniowych - żyrandoli, kinkietów, lamp biurkowych i stojących na indywidualne zamówienie Klienta. Posiadamy również towary pod naszą marką LAMBDA.

Certyfikaty i atesty

                          

 • 24

  Lata na rynku w branży oświetleniowej

 • 449

  Projektów i pomiarów oświetlenia

 • 99%

  Zadowolonych Klientów

Dlaczego my?

 • 24 lata na rynku oświetleniowym

  W ciągu 24 lat naszej działalności zdobyliśmy doświadczenie, umiejętności oraz specjalistyczną wiedzę dotyczącą wyselekcjonowanego oświetlenia, jego pomiarów, projektowania, montażu oraz produkcji. Działamy w całej Polsce jak i na terenie Europy.

 • Projektowanie, renowacja żyrandoli i innych lamp

  Zajmujemy się projektowaniem i produkcją stylowych opraw oświetleniowych - żyrandoli, kinkietów, lamp biurkowych i stojących. Lampy wykonywane są z mosiądzu, brązu, ceramiki, szkła tradycyjnego, kryształowego czy też kolorowego szkła Tiffany. Indywidualne i niepowtarzalne, perfekcyjnie wykonane i ponadczasowe oprawy oświetleniowe rozświetlą każde wnętrze.

 • Projekty i montaż oświetlenia LED

  Szukasz odpowiedniego oświetlenia?
  Zapewnimy: fachowe doradztwo, atrakcyjne ceny projektu, wysokiej jakości dobór źródeł światła LED, montaż,  szybką realizację projektu wraz z oświetleniem w dowolne miejsce w Polsce i na terenie Europy.

 • Szybka wysyłka

  Zamówienia realizujemy w ekspresowym tempie i zawsze chętnie służymy pomocą i radą. Paczki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD na terenie Polski jak i Europy.

 • Gwarancja jakości

  Sprzedawany przez nas towar jest nowy, pełnowartościowy i wyselekcjonowany jakościowo. Oferujemy również produkty pod własną marką LAMBDA, która charakteryzuje się wysoką jakością przy rozsądnej cenie. Wszystkie oferowane przez nas przedmioty objęte są gwarancją producenta od 2 do 5 lat.

 • Ekologiczna firma

  Angażujemy się w realizowanie założeń ekologicznego biznesu. Oznacza to, że firma postępuje według obowiązujących norm i regulacji prawnych w krajach, w których działa, dbając jednocześnie o zachowanie procedur dotyczących ochrony środowiska.

Referencje

  • Jestem bardzo zadowolony z wysokiej jakości paneli LED, na które nie zdarzyły się reklamacje, stosuję je do obiektów biurowych, w których bardzo ważna jest jakość, jednolite, odpowiedniej jasności oświetlenie. Szczerze polecam firmę Helicon jako rzetelnego dostawcę.

   Instalacje i usługi monterskie, Szczecin

  • Chciałbym podziękować za profesjonalną i szybką obsługę. Towar dotarł do mnie w ekspresowym tempie:) A oświetlenie najwyższej jakości.

   Press&Media, Opole

  • W Heliconie zakupiliśmy oświetlenie do sali fitness, tenisa stołowego oraz sali tanecznej. Bardzo profesjonalna obsługa, montaż i oświetlenie LED. Gorąco polecamy. 

   Mosir, Lędziny

  • Oświetlenie w klasie. Dziękujemy za doradztwo i projekt oświetleniowy oraz zamontowanie  paneli LED. Świetna robota! Życzymy powodzenia.

   Szkoła Podstawowa , Ornontowice